Model: 7549
Waga produktu: 8.001 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: kontext

Quadcopter WLToys V686K to doskonały wybór dla osób, które chcą nagrywać filmy i robić zdjęcia za pomocą drona. Lekka konstrukcja i kompaktowe rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia.

Quadcopter V686K posiada 6-osiowy system stabilizacji (FSS), który sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie.

Inteligentny system orientacji umożliwia start modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota.

V686K poza prostym lataniem w każdym kierunku, potrafi wykonywać prawdziwe powietrzne akrobacje, m.in. przewroty, spirale i "kręcenie beczek". Zabezpieczenie antyzakłóceniowe umożliwia sterowanie wieloma samolotami w tym samym czasie. Mocne diody LED nie tylko efektownie wyglądają, ale również pozwalają na odbywanie lotów w ciemnościach.

Dodatkowo model został wyposażony kamerę, która może robić zdjęcia i nagrywać filmy. Dzięki systemowi FPV obraz z kamery zamontowanej na dronie jest przenoszony w czasie rzeczywistym za pomocą sygnału WiFI na ekran LCDtelefonu/tableta, który można umieścić na nadajniku. Umożliwia to lepszą kontrolę nad dronem, podgląd widoku i w tym samym czasie nagrywanie filmów podczas lotu.

W celu uniknięcia zakłóceń między systemem FPV i sygnałem z nadajnika WLToys V686K wykorzystuje dwie różne częstotliwości. FPV działa jako WiFi, a pilot zdalnego sterowania pracuje w zakresie 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest 100 razy szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów z częstotliwością 27/40 MHz. Nadajnik może pracować w trybie MODE1 lub MODE2.


CECHY:

Atrakcyjny wygląd

 - Konstrukcja odporna na uderzenia

 - 6-osiowy system stabilizacji (GYRO)

- Loty 3D

- Łatwość obsługi

- System FPV

- Kamera 0,3MP, 640x480

- zasięg do 150m 

- czas lotu do 10 min

- prędkość do 40 km/h


ZAWARTOŚĆ:

 - quadrocopter V686K z kamerą 0,3MP

 - pilot zdalnego sterowania (na baterie AA - brak w zestawie).

 - kabel do ładowania

 - oryginalne pudełko

 - akumulator: LiPo 3.7V 730mAh

 

WYMIARY:

 Wymiary: 51x23x10cm

 

ZASILANIE:

Zasilanie: akumulator LiPo 3.7V 730mAh

6 baterie AA

 

WIEK:

od 14 lat

 

UWAGI:

Zestaw może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 3 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.

Polecamy