Sposoby płatności

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Wszystko dla Urwisa, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

Płatność online: to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez PayU S.A. oraz Transferuj.pl Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

 

Płatność kartą (Visa, Mastercard): płatność kartą, autoryzowana przez firma PayU S.A. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

 

Raty PayU: http://www.payu.pl/payu-raty-dla-Ciebie Cała procedura odbywa się online. Nie musisz czekać na kuriera i podpisywać papierowej umowy. To tylko kilka kroków, a decyzję otrzymasz nawet w 15 minut.