Model: 6436
Waga produktu: 8.001 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Kidz-Motion

3 in 1 Motion to wielofunkcyjna hulajnoga, która idealnie dopasowuje się do każdego etapu rozwoju, możliwości oraz potrzeb dziecka.

Prowadzi go przez 3 dostosowane do jego wieku etapy zabawy: jeździk, hulajnoga dla malucha oraz pełnowymiarowa hulajnoga dla starszych pociech:

1. Jeździk – Już od 1 roku życia dziecko zaprzyjaźnia się z zabawą, która rozwija jego zmysł równowagi oraz koordynacje ruchową.

Jeździk wyposażony jest w wygodne i bezpieczne siedzonko, posiada stabilną trójkołową konstrukcje oraz odpowiednią wysokość drążka kierowniczego dopasowaną do małych rączek dziecka.

Umożliwia ulubioną w tym wieku zabawę poprzez swobodne odpychanie się i delikatne balansowanie ciałem.


2. Hulajnoga dla malucha – Gdy dziecko nieco podrośnie (już od 2 roku życia) czas zdjąć siodełko i rozpocząć jazdę z krótkim drążkiem.

Prosty system sterowania (delikatny balans ciałem prawo-lewo) pozwoli maluszkowi na szybką naukę pełną aktywnej zabawy.

Odpowiednia wysokość drążka kierowniczego, stabilny i wytrzymały podest, dopasowana konstrukcja zapewni dziecku całkowite bezpieczeństwo.


3. Pełnowymiarowa Hulajnoga – Gdy dziecko skończy 3 lata wystarczy zwiększyć wysokość kierownicy by w pełni wykorzystać możliwości hulajnogi.

Teraz czas na nieco szybszą jazdę, większą zwrotność i proste manewry oraz w dalszym ciągu naukę i rozwój koordynacji ruchowej dziecka.

Niski podest pozwoli postawić na nim obie stopy dla jeszcze większej frajdy dzieci, a wytrzymały hamulec umożliwi bezpieczne panowanie nad hulajnogą. Wszystko po to by stać się ukochana zabawką Twojego dziecka na ładnych parę lat !

Hulajnoga Kidz Motion 3 in 1 jest mała, lekka i poręczna by bez trudu można ją przenosić. Posiada regulowaną wysokość drążka kierowniczego oraz siodełka bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Koła hulajnogi zostały wykonane z poliuretanu gwarantując komfortową i cichą jazdę.

Hulajnoga 3in1 Motion to produkt najwyższej jakości. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym certyfikat zgodności z normą europejską CE-EN71.


Specyfikacja:

Wiek

1-5 lat

Max obciążenie

20 kg

Wymiary

52 x 26,5 x 48,5-68,5 cm

Waga produktu

2,8 kg

Regulacja wysokości kierownicy

48,5 – 68,5 cm

Regulacja wysokości siodełka

2 poziomy

Łożyska

ABEC-5

Podest

Antypoślizgowy

Koła przednie

PU 120 mm – poliuretanowe

Koła tylne

PU 100 mm - poliuretanowe

Hamulec

Tylny – nożny

Kolory

Niebieski, Zielony, Fioletowy, Czerwony

Opakowanie

Kolorowe

 

Polecamy