Model: 1105
Waga produktu: 6.001 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN
Producent: Smily Play

Chodzik Rośnij ze mną, firmy Smily play dla najmłodszych pociech, to fantastyczna zabawka zarówno dla maluszków, które siedzą jak i tych które dopiero zaczynają chodzić.

Pomaga rozwijać funkcje motoryczne oraz intelektualne naszego dzidziusia. Chodzi Rośnij ze mną, wykonany jest z wysokiej jakości plastiku z atestem.  

ZAWARTOŚĆ:

Zabawka zawiera wiele niezwykłych elementów takich jak: - pszczółkę, którą można przekręcać. - dwie nutki niebieską i fioletową,które można przesuwać na suwaku. - dwa śliczne słoneczka,którymi można kręcić. - malutką książeczkę z obrazkami które można podziwiać. - kolorowe grzechotki po obu stronach i na środku - nietłukące się lustereczko. - a na samym dole 3 kolorowe kuleczki, którymi można kręcić. Dodatkowo chodzik posiada dwa elementy, które można odczepić i bawić się nimi  osobno: *Żółte pianinko, specjalnie zaprojektowane,tak by dziecko bawiące się nim zaspokoiło swoją ciekawość i uspokoiło się w sytuacjach dla niego stresujących. Zawiera ono kolorowe klawisze,wygrywające śliczne dźwięki, oraz przyciski z różnymi ZWIERZĄTKAMI i o różnych kształtach geometrycznych, Przyciski te wydają dźwięki odpowiednich  zwierzątek i wygrywają wesołe melodyjki. * zabawkowy telefonik w kolorze pomarańczowym z fioletowymi numerkami, które także wydają dźwięk podczas ich przyciskania.  

WIEK: 6 + m.

WYMIARY: Wymiary pudełka: Szer. 37 cm, dł. 44,5 cm, gł. 11cm.

ZASILANIE: 3x Baterie (AA) - dołączone testowe

Polecamy