Model: 6026740
Waga produktu: 0.575 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN
Producent: Spin Master

Rusz na ratunek razem z Psim Patrolem i ich Zestawem Ciastoliny "Na ratunek!". Szczeniaki otrzymują sygnał alarmowy w wieży obserwacyjnej i od razu wkraczają do akcji! Wybierz 1 z 3 kolorów ciastoliny i twórz swoje ulubione psiaki, używając 7 różnych foremek z postaciami Psiego Patrolu! Umieść wybraną ciastolinę w foremce, przyciśnij i wyjmij swojego psiaka. Odtwórz swoje ulubione misje ratunkowe z wieżą obserwacyjną oraz tłem z Zatoką Przygód. 3 foremki są w kształcie pojazdów, dlatego możesz wyruszyć na ratunek, używając foremki! Po skończonej pracy możesz nagrodzić swoich bohaterów psim przysmakiem, używając wyciskarki dołączonej do wieży. Twórz i baw się w Zatoce Przygód razem z Zestawem Ciastoliny "Na ratunek" !   

Formuj swoje ulubione psiaki, używając 7 różnych foremek oraz 3 kolorów ciastoliny! Umieść wybraną ciastolinę w formie, przyciśnij i wyjmij swojego pieska.   

3 foremki są w kształcie pojazdów, dlatego możesz wyruszyć na ratunek używając foremki !   

Odtwórz swoje ulubione misje ratunkowe z wieżą obserwacyjną oraz tłem z Zatoką Przygód.   

Zestaw ciastoliny "Na ratunek" jest przeznaczony dla dzieci w wieku od lat 3. Zabawka nie wymaga baterii.   

Zawiera: 3 pudełka z ciastoliną, 3 foremki w kształcie pojazdów, 1 wieżę obserwacyjną, 1 wyciskarkę psich przysmaków, 1 przecinacz do psich przysmaków, 1 Zatokę Przygód

Grupa wiekowa: 3+

Wymiar: 28x6,4x28 cm

Waga jednostkowa [kg]: 0,575

Polecamy