Model: 9294
Waga produktu: 1.3 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN
Producent: Granna

Gra Spaghetti od firmy Granna to idealna gra zręcznościowa dla małych i dużych!

Jest to nowa odsłona kultowej gry w bierki.

Zasady gry są bardzo proste:

Podczas rozgrywki musimy zdobyć jak najwięcej nitek makaronu. W czasie rundy masz zaledwie 20 sekund na wyciągnięcie nitek, jednak musimy uważać na wypadające klopsy z talerza oraz aby nie zabrudzić stołu, inaczej stracisz kolejkę.

Punkty przyznawane są w zależności jaką nitkę makaronu się posiada: naturalne 1 pt, pomidorowe 2 pt, szpinakowe 3 pt, sepiowe 4 pt, klops 1 pt. Osoba która zbierze największą ilość punktów wygrywa. 

Gra posiada 3 poziomy trudności: podstawowy, trudny, zaawansowany

Poziom podstawowy: Spaghetti przygotowujemy na dużym talerzu, punkty przyznawane są w zależności od ilości oraz rodzaju posiadanych nitek makaronu.

Poziom trudny: Spaghetti przygotowujemy na małym talerzu, punkty przyznawane są w zależności od ilości oraz rodzaju posiadanych nitek makaronu.

Poziom zaawansowany: Spaghetti przygotowujemy na małym lub dużym talerzu, losujemy 6 przepisów na spaghetti, następnie gracz musi zbierać takie nitki jakie są potrzebne do przygotowania przepisu inaczej nie zostaną mu przydzielone punkty za zdobyte nitki.

Gra wyprodukowana w Polsce!

ZAWARTOŚĆ:

- 27 zaplątanych nitek makaronów:

10 naturalnych

8 pomidorowych 

6 szpinakowych

3 sepiowe

- 12 niepowtarzalnych włoskich przepisów

- 4 uciekające klopsy

- 2 stylowe talerze

- książka kucharska

- klepsydra

- instrukcja. 

 

WIEK:

powyżej 6 lat


WYMIARY:

opakowania: 26 x 26 x 8 cm


UWAGI:

Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogłyby zostać połknięte. Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.

Polecamy