Model: 6033751
Waga produktu: 0,535 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN
Producent: Spin Master

Produkt wybierany jest losowo
(wzory i specyfikaja mogą ulec zmianie)


Do stworzenia tych dziewczynek wykorzystano cukier, słodkości i różne śliczności - plus odrobinę Związku X! Atomówki to idealne dziewczynki, które, nim pójdą spać, walczą ze złem i występkiem. Zestaw do tworzenia fabuły pozwala ci opowiedzieć swoją własną unikalną historię. Mieszaj, dopasowuj i zmieniaj kolejność postaci oraz zestawów do zabawy, i stwórz swoją oryginalną przygodę z Atomówkami! Zestaw do zabawy Bitwa w stołówce zawiera figurkę Brawurki, którą możesz wykorzystać w innych zestawach! Atomówkowy zestaw do tworzenia fabuły to setki godzin wspaniałej zabawy!

Mieszaj oraz dopasowuj swoje postaci i inne elementy.

Patrz, jak rozgrywa się nowa opowieść tuż przed twoimi oczami! Możesz ustawiać wydarzenia opowieści w dowolnej kolejności.

Zmieniaj ich kolejność na wszelkie sposoby i twórz swoje własne historie. Zbierz oraz łącz ze sobą wszystkie zestawy do tworzenia fabuły, dzięki czemu będziesz miał nieograniczone możliwości tworzenia fabuły! Każda z zabawek jest sprzedawana oddzielnie.

Zabawka Atomówki Zestaw do tworzenia fabuły jest przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 5. Zabawka nie wymaga baterii.

Zawiera: 2 elementy blokujące, 4 płytki wymienne, 1 figurkę, 1 stół, 1 okno stołówki, 1 podstawkę, 1 arkusz z naklejkami, 1 instrukcję

Grupa wiekowa: 5+

Wymiar: 33x6,7x20 cm

Waga jednostkowa [kg]: 0,535

Polecamy