Model: 10093
Kod producenta: K-555
Waga produktu: 8.1 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Producent: Milly Mally

Rowerek biegowy drewniany na licencji DISNEY CARS został wyposażony w 12" pompowane koła oraz plastikowe obręcze. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat (98cm-110cm). Kierownica dodatkowo zdobiona motywem z filmu Disney Cars.

Holenderska marka E&L od 1984 roku specjalizują się w rynku rowerowym wprowadzając z coraz większym sukcesem to nowsze wzory.

Rowery charakteryzują się wysoka jakością, nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem..

Lekka konstrukcja i miękkie, wygodne siedzisko dodaje komfortu jazdy najmłodszym rowerzystą.

 

ZAWARTOŚĆ:

- miękkie wygodne siedzisko,

- regulowana wysokość siodełka,

- solidna rama wykonana z lekkiego drewna,

- antypoślizgowe rączki,

- pompowane 12" koła,

- plastikowe obręcze.

 

WYMIARY:

wysokość siodełka: min. 39,5 -max. 43,5 cm

 

WIEK:

3+

 

WAGA

rowerka 3300 kg

 

OSTRZEŻENIA:

Zawsze używaj sportowego obuwia oraz sprzętu ochronnego podczas jazdy na rowerku. Nie używać na drogach publicznych. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy. Podczas jazdy na rowerku dziecko powinno przebywać pod opieką osoby dorosłej i przez cały czas w zasięgu jej wzroku. Korzystanie z zabawki wymaga umiejętności orientacji przestrzennej i sterowania, których brak grozi upadkiem lub zderzeniem, które mogą skutkować obrażeniami u użytkownika lub osób trzecich. Przed użyciem należy sprawdzić, czy rowerek jest prawidłowo złożony i wszystkie części odpowiednio dokręcone. Zerwij etykietę przed użyciem, przeczytaj uważnie i zachowaj do późniejszego stosowania.

Polecamy