Model: 6026623
Waga produktu: 1.66 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN
Producent: Spin Master

Leć na ratunek z nowym Patrolowcem powietrznym Psiego Patrolu! Od teraz możesz wyruszyć na pomoc mieszkańcom Zatoki Przygód na dwa sposoby. Dzięki obrotowym śmigłom patrolowiec może z łatwością przekształcić się z helikoptera w samolot! Podczas misji lotniczych będą towarzyszyły ci wydawane przez pojazd światła i dźwięki! Rozwiń swoje skrzydła umieszczając cały Psi Patrol w ładowni oraz kokpicie.

W patrolowcu zmieści się aż 6 postaci: 2 w kokpicie i 4 w ładowni! Zestaw zawiera również Robopieska, który pomoże ci pilotować pojazd, dzięki czemu misja ratunkowa na pewno zakończy się sukcesem! Po zakończonej misji trzeba sprowadzić pojazd na ziemię, co możesz zrobić na dwa sposoby. Wyląduj Patrolowcem powietrznym dzięki zamontowanym, ruchomym kołom lub przekształć swój pojazd w helikopter i wyląduj na dachu Patrolowca lądowego Psiego Patrolu (Patrolowiec lądowy jest sprzedawany oddzielnie). Przeżyj podniebne przygody wraz z Patrolowcem powietrznym Psiego Patrolu!   

Patrolowiec powietrzny posiada światła oraz wydaje prawdziwe dźwięki! Naciśnij przycisk znajdujący się na górze pojazdu i poczuj bajkową atmosferę!    Zestaw zawiera również figurkę Robopieska, który pomoże ci w pilotowaniu pojazdem. Dodatkowe figurki można umieścić w kokpicie i ładowni.   

Patrolowiec powietrzny jest przeznaczony dla dzieci w wieku od lat 3.

Wymagają baterii: Wymagane baterie 3 x LR44. Zestaw zawiera baterie.   

Zawiera: 1 Patrolowiec powietrzny, 1 Roboszczeniaka, 1 instrukcję, baterie: 3 x LR44

Grupa wiekowa: 3+

Wymiar: 23x40x15 cm

Waga jednostkowa [kg]: 1,66

Polecamy