O sklepie

Informacje o sklepie Wszystko dla Urwisa

Sklep internetowy wszystkodlaurwisa.pl z siedzibą ul. Secemińska 15/5, 01-485 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców CEIDG prowadzonego przez Ministerstwo Gospodarki, NIP PL5222467965, REGON 360143410

 

Sklep z zabawkami i artykułami dla niemowląt wszystkodlaurwisa.pl powstał w grudniu 2014 roku.

Jestem mamą 12 letniego Urwisa :) stąd wiem, że kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, troska o jego wygodę, prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo stają się najistotniejsze.

Jest to również najważniejsze zadanie dla naszej firmy.

W ofercie posiadamy ponad 3000 produktów. To nie tylko zabawki dla dzieci, gry, puzzle, ale również wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne i wszelkiego rodzaju akcesoria wspomagające edukację i rozwój Twojego dziecka. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty.

Jest to sklep tworzony z myślą o dzieciach.

Gorąco zachęcamy do dokonywania zakupów.

Oferujemy Państwu zakupy 7 dni w tygodniu z możliwością kontaktu, natomiast wszystkie zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firm kurierskich oraz poczty polskiej.

Naszą misją jest dążenie do doskonałości pod każdym względem, zarówno, w jakości sprzedawanych produktów jak i obsłudze klienta.

Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i uwagi.

W przypadku pytań lub wątpliwości służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji biuro@wszystkodlaurwisa.pl

 

Życzę miłego „ surfowania” :)

 

Marta Paź